Novinka Efekt lupa
 • 1 z 5
 

YAMAHA PSR-E373 klávesy s dynamikou úhozu

 
Dostupnost naskladníme 3.11.2021
5 990 Kč
Kód produktu 0400029
Značka Yamaha
Webová stránka značky cz.yamaha.com
Kategorie S dynamikou
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

 

Model PSR-E373 je novým standardem mezi přenosnými keyboardy Yamaha, vybavený dynamickou klaviaturou a zcela novým tónovým generátorem LSI, který přináší úžasnou řádku vysoce kvalitních zvuků. Skvěle se hodí jak pro výuku, tak i pro vystupování a hraní.

PSR-E373 je vybaven nově vyvinutým tónovým generátorem LSI, který přináší ohromují vylepšení ve zvukové kvalitě, stejně jako i vysoce kvalitní efekty.

Díky tomuto novému tónovému generátoru LSI si můžete vychutnat komplexní knihovnu 622 zvuků skvěle se hodících do libovolného žánru, stejně jako i unikátní zvuky s technologií Super Articulation Lite reprodukující trylky a hluk strun smyčcových a strunných nástrojů jako je violoncello a mandolína — které bylo předtím obtížné emulovat — s úžasnou realističností pro dokonale autentická vystoupení.

PSR-E373 je 61-klávesový standardní model přenosného keyboardu pro ty, kteří hrají poprvé na keyboard nebo i pro vystupující hráče. Je plný všestranných funkcí, má expresivní dynamickou klaviaturu s citlivostí úhozu a spoustu praktických možností, díky kterým mohou i začátečníci ihned hrát.

 • 22 vysoce kvalitních zvuků se zdokonaleným samplováním
 • Dynamická klaviatura a polyfonie 48 hlasů
 • Zcela nové DSP efekty a 11 zvuků Super Articulation Lite
 • 205 automatických doprovodných stylů
 • 176 různých typů arpeggií
 • Režim "Keys to Success" s dalšími výukovými funkcemi
 • Režim Duo
 • Notový materiál se snadnými skladbami dostupný ke stažení
 • Port USB TO HOST umožňující obousměrný přenos MIDI a audio dat
 • Funkce Melody Suppressor pro analogový i digitální audio vstup

Bohatý výběr vysoce kvalitních zvuků

Modely PSR-E373 jsou vybaveny nejnovějším tónovým generátorem LSI od Yamahy přinášejícím tu nejlepší zvukovou kvalitu dosud nabízenou v nástroji tohoto typu. Vychutnejte si 622 úžasných zvuků, včetně kytar, basy, smyčců, saxofonu, trumpety, bicích a perkusí, stejně jako i pian, varhan a dalších zvuků klasických klávesových nástrojů, které společně tvoří komplexní zvukovou knihovnu. Můžete dokonce vrstvit dva různé zvuky na sebe po celé klaviatuře a pomocí funkce “Dual Voice“ tak obohatit vaše vystoupení!

Super zvuky Articulation Lite

“Super Articulation Lite“ je možnost reprodukce zvuků podle různých herních technik jedinečných pro konkrétní akustické nástroje, které bylo předtím obtížné emulovat. Pokud například zvolíte zvuk kytary, tak můžete realisticky reprodukovat zvuky zkreslené kytary a flažolety pro kytaru s nylonovými strunami.

Klaviatura s citlivostí úhozu umožňuje expresivní a dynamickou hru

Vychutnejte si hru na dynamickou klaviaturu, která přesně odráží každou nuanci vaší hry a vaše vystoupení pak bude mít větší hudební expresivitu. Pro hlasitější tóny hrajte na klaviaturu silněji, pro tišší tóny hrajte slaběji, čímž docílíte skutečné dynamiky vaší hudby. Tyto klávesy navíc posouvají hraní a učení na další úroveň a umožňují zahrát i složitější skladby.

Obohaťte svou hru o efekty

PSR-E373 jsou vybaveny digitálním signálovým procesorem DSP, který umožňuje obohatit zvuk o různé vestavěné efekty a přizpůsobit ho tak vaší hře. Pokud zvolíte zvuk, který obsahuje doporučené nastavení DSP, tak se vybraný DSP efekt aplikuje na hlavní (Main) part zvuku.

Smart Chordd

Můžete si vybrat mezi dvěma způsoby zadávání akordů: “Smart Chord“, který vám umožňuje hrát akordy jednoduše jedním prstem, nebo “Multi“, který vám umožní hrát akordy normálně se všemi jednotlivými tóny. Režim Smart Chord vám umožňuje hrát akordy pomocí jednoduché techniky, která pomáhá vašim vystoupením znít skvěle.

Připojení chytrého zařízení

Digitální svět vám otevírá způsoby, jak cvičit, nahrávat a produkovat hudbu! Připojte chytré zařízení k nástroji a čerpejte výhody, které vám nabízí řada zábavných funkcí v aplikaci, jako například „Rec‘n‘Share“, která umožňuje současně nahrávat audio a video spolu s písní z vaší hudební knihovny v zařízení a sdílet vaše vystoupení se světem.

 

 Podívejte se na instruktážní - inspirativní video - v naší záložce video u produktu !

 

YAMAHA PSR E373 klávesy s dynamikou úhozu


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.