Doprava zboží

 

Způsob dodání Cena Zdarma od
Osobní odběr Zdarma ---
Zásilkovna do 5kg  79 Kč 3 500 Kč
Doporučený dopis  79 Kč 3 000 Kč
PPL 149 Kč 4 000 Kč 
Česká pošta ( do 35cm ) balík do ruky 129 Kč 3 500 Kč
Česká pošta ( do 50cm )  balík do ruky 159 Kč 3 500 Kč
Česká pošta ( do 100cm ) balík do ruky 199 Kč 3 500 Kč
Česká pošta ( do 240cm ) balík do ruky 339 Kč 3 500 Kč

 

Osobní odběr

Zboží si můžete osobně vyzvednout v naší prodejně Břeclav 690 02, Na Zahradách 3369/2B. Pro zboží, které je k dispozici na uvedeném místě, můžete tedy ihned vyrazit. Pokud nechcete na místě čekat, vytvořte si v eshopu objednávku. Jakmile bude zboží připraveno, budeme vás informovat emailem a SMS zprávou. Zboží můžete zaplatit hotově či kartou při převzetí.

Zásilkovna

Zboží si můžete osobně vyzvednout na pobočce Zásilkovny. Zásilkovna tvrdí, že většina objednávek přijatých v pracovní dny do 11 hodin je doručena na zvolenou pobočku následující pracovní den. Ale moje zkušenost je taková, že to většinou trvá cca 2 dny od převzetí, než je zásilka nachystána k vyzvednutí. Nemusíte se vázat na určitý čas doručení. Jakmile bude zásilka připravena na odběrném místě, obdržíte SMS a email s heslem. Standardní doba uložení zásilky na pobočce je 7 dnů.

 

Doporučený dopis

Objednejte si zboží a do tří pracovních dní jej máte doma.
Doporučené psaní je spolehlivá služba České pošty, kterou můžeme využít pro přepravu drobných zásilek, jako jsou struny, trsátka, plátky a podobně. Tento způsob dopravy je rychlý a levný. Zásilku lze sledovat on-line a doručení obvykle probíhá do druhého dne od odeslání.

 

PPL

Objednejte si zboží do 9 hodin a druhý den jej máte doma.
Naprostá většina zásilek přijatých do 9 hodin je doručena následující pracovní den.Toto platí pro zboží, které je skladem (viz info u každého produktu). Pokud Vás dopravce nezastihne na dodací adrese, kontaktuje Vás na telefonním čísle uvedeném v objednávce a domluví se s Vámi na hodině opakovaného doručení, které je zdarma. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, zboží zaplatíte hotově při převzetí zboží od dopravce. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line na http://www.ppl.cz

 

Česká pošta

Objednejte si zboží a do tří pracovních dni jej máte doma.
Dopravce doručuje nejčastěji mezi 7-16 hodinou. Uveďte prosím adresu, na které jste v tuto dobu k zastižení. Pokud Vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, zanechá na místě (např. ve Vaší schránce) Oznámení o uložení zásilky. Telefonicky si můžete s poštou domluvit opakované doručení zásilky, nebo je možné vyzvednout si balík přímo na Vaší poště. Dle smluvních podmínek je Česká pošta povinná realizovat opakované doručení běžnou pochůzkou zdarma. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, zboží zaplatíte hotově při převzetí zboží od dopravce. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line na http://www.cpost.cz