• 1 z 3
 

VOx AC2 Rythm VOX baskytarové mini kombo s rytmy a efekty

 

Plně vybavený miniaturní zesilovač s rytmy a efekty.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 630 Kč
Kód produktu 2200106
Značka VOX
Kategorie Baskytarová komba
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

AC2 Rhythm VOX MINI BASS WITH AMPLIFIER 

Plně vybavený miniaturní zesilovač s rytmy a efekty

Mimořádně oblíbená série miniaturních zesilovačů AC1 Rhythm VOX je znovu na scéně! Vrací se v podobě minizesilovače AC2 RhythmVOX pro kytaru a minizesilovače AC2 RhythmVOX pro basu.

 

Kvalitní zvuk, kvalitní vzhled

Plně vybavené miniaturní zesilovače s rytmy a efekty


-    Bateriemi napájené miniaturní zesilovače s řadou funkcí včetně rytmických paternů a efektů.
-    Úctyhodné 2 watty výkonu, které byste u tak malého zařízení nečekali.
-    Možnost volby ze tří typů zvuku: normal, snížený a „scoop“.
-    Celkem 81 rytmických paternů: 9 žánrů × 9 variací.
-    Pět typů efektů včetně chorus, delay a reverb.
-    Propracovaný a realistický vzhled.
-    Výkonná ladička speciálně pro E-strunu.
-    Vstup pro sluchátka
-    AUX IN jack vhodný pro jam session nebo hraní souběžně s vaší oblíbenou muzikou.
-    Šest AA baterií nabízí životnost přibližně 20 hodin hraní.
-    Funkce „Sleep“ která šetří baterie, když zapomenete zesilovač vypnout.Mimořádně oblíbená série miniaturních zesilovačů AC1 Rhythm VOX je znovu na scéně! Vrací se v podobě minizesilovače AC2 RhythmVOX pro kytaru a minizesilovače AC2 RhythmVOX Bass pro basu. Jejich výkon se přitom zdvojnásobil z 1W na 2W, takže poslech bude zase o něco lepší. Ovládání velmi kvalitních efektů a volba rytmických paternů jsou naprosto snadné, takže si hraní s AC2 rychle oblíbíte. Protože zesilovače jsou napájeny bateriemi, můžete je používat prakticky kdekoliv. Každému detailu byla věnována mimořádná pozornost, a proto i přes své miniaturní rozměry kompaktní zesilovače této řady vypadají jako skutečné VOX zesilovače. Nezáleží na tom, jestli si jej pořídíte jako svůj první zesilovač, pomocníka pro cvičení nebo prostě jen kvůli rytmice – AC2 je šikovná krabička, která si poradí v každé situaci.2 watty výkonu pro lepší kvalitu zvuků
Přestože jsou zesilovače AC2 RhythmVOX opravdu maličké, jejich výkon a zvuk vám vyrazí dech. Oproti dřívějším modelům byl výkon zvýšen z 1W na 2W a hlasitost je proto opravdu nečekaně vysoká, ať už jde o tiché čisté tóny nebo naopak high-gain zkreslení. K ozvučení se využívá pár 3-palcových reproduktorů VOX se stereo efektem. Je to skutečně malý zesilovač s velkým zvukem.


Speciální zesilovač pro baskytary s výraznými spodky
Protože je určený speciálně pro basu, nabízí AC2 RhythmVOX Bass tři různé nastavení ekvalizéru: normal, flat a scoop. Přes své malé rozměry se díky analogovým obvodům může zesilovač pochlubit skutečně hutným zvukem spodních frekvencí. Ve výčtu funkcí nechybí ani tlačítka pro nastavení tónu, zisku nebo hlasitosti, se kterými může zesilovač obsáhnout velmi široké spektrum různých zvuků.


Kompletně přepracovaná sekce rytmických paternů
V této třídě zcela nečekanou flexibilitu a kvalitu zvuku přináší také generátor rytmických paternů. Zatímco dřívější model nabízel 66 typů, nový AC2 RhythmVOX obsahuje celkem 81 rytmických paternů (9 žánrů × 9 variací); všechny byly přitom naprogramovány úplně znova. Bohatý výběr těchto paternů zahrnuje všechny potřebné variace a standardní rytmy, které využijete při běžném vystupování nebo cvičení.

Řada z těchto realistických bicích paternů se hodí nejen pro kontrolu tempa, ale můžete je využít taky jako rytmický podklad pro rozvíjení vlastních originálních hudebních frází a motivů.


Vestavěny nové efekty
AC2 RhythmVOX nově nabízí vestavěné efekty. Nejenže si můžete vybrat ze tří typů těchto efektů (chorus, delay, and reverb), ale máte k dispozici také jejich kombinace – takže je na výběr celkem pět různých variant. Zvuk si můžete svým potřebám ještě víc přizpůsobit také tím, že u každého efektu lze editovat dva různé parametry.


Pečlivě zpracovaný vzhled
AC2 se pyšní charakteristickou čelní mřížkou, ochrannými prvky v rozích a také tradičním držátkem, které jsou příznačné pro zesilovače zn. VOX. Veškeré detaily byly zpracovány velmi pečlivě a dodávají tomuto nástroji nádech kvality, který jej už na první pohled povyšuje nad jiné miniaturní zesilovače.


Řada dalších praktických funkcí
AC2 RhythmVOX je vybaven řadou dalších praktických funkcí, které při hraní na kytaru nebo baskytaru oceníte. Jednou z nich je třeba speciální ladička pro E-strunu, vstup na sluchátka nebo AUX IN jack. Tyto vstupy přitom můžete používat nejrůznějšími způsoby; dá se přes ně připojit externí MP3 přehrávač (nebo váš smartphone) a potom hrát společně s poslechem vaší oblíbené skladby, nebo si takto třeba můžete vytvořit své vlastní tracky vhodné pro cvičení.

AC2 RhythmVOX při napájení šesti AA bateriemi vydrží přibližně 20 hodin provozu. Nová funkce „sleep“ zesilovač, pokud není nějakou dobu používán, automaticky přepne do úsporného režimu a šetří tak vložené baterie například v případě když zesilovač zapomenete vypnout.

Typy rytmů

8 Beat 1, 8 Beat 2, Accent, 16 Beat, 6/8 Beat, Dance, Heavy, Soft, Metronome
* každý typ (žánr) obsahuje devět variací


Efekty

Chorus, Delay, Reverb, Chorus + Delay, Chorus + Reverb


AC2 RhythmVOX Bass – technické parametry

Počet rytmických paternů
81 (9 žánrů x 9 variací)

Tempo rozsah
40 - 240 bpm

Typy efektů
5

Input/Ouput jacky
BASS IN Jack (1/4" mono phone jack, nesymetrický) x 1,
AUX IN Jack (1/8" stereo mini-phone jack, nesymetrický) x 1,
PHONES Jack (1/8" stereo mini-phone jack) x1

Výkon
cca. 2 W @ 4 Ohm

Reproduktory
3-palce, 8 Ohm x 2

Napájení
AA baterie x 6 (alkalické baterie nebo zinko-karbonové baterie); nebo volitelně také adaptérem ze sítě

Životnost baterií
Cca. 20 hodin

Rozměry
170 x 70 x 128 mm

Hmotnost
620 g (bez baterií)

Dodávané příslušenství
AA baterie x 6

Volitelné příslušenství
AC napájecí adaptér (500 mA nebo víc, DC 9V)

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: