A DOZEN A DAY by Edna-Mae Burnam 1 - Primary/ klavír

 

Sešity jsou určeny pro všechny věkové kategorie a obsahují krátké zahřívací (rozehrávací) klavírní cvičení,.

Dostupnost Momentálně nedostupné
269 Kč
Kód produktu 3200771
Kategorie Noty na klavír
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Edna Mae Burnam (1907-2007) byla průkopníkem vydávání klavírní pedagogické literatury a patří mezi jedny z nejrespektovanějších osobností klavírní pedagogiky.

Její série sešitů technických cvičení pro klavír s názvem A DOZEN A DAY patří mezi nejznámější a nejoblíbenější tituly na trhu.

Sešity jsou určeny pro všechny věkové kategorie a obsahují krátké zahřívací (rozehrávací) klavírní cvičení, které by si měli klavíristé zahrát před začátkem každého klavírního tréninku nebo přednesu, stejně jako sportovci, kteří se musí vždy rozcvičit před svými tréninky nebo sportovními akcemi.

(Varianta s CD): Na přiloženém CD je nahrána většina cvičení uvedených v sešitě s povedeným, veselým doprovodem, který zpříjemní nácvik klavírních cvičení a udělá z nich docela oblíbené skladbičky. Cvičení jsou na CD nahrána jednou a to tak, že samotné cvičení je na levém kanále a samotný doprovod je na pravém kanále a přepínáním mezi můžete slyšet samotnou etudu a porovnat ji s Vaší hrou nebo si zahrát s doprovodem na druhém kanále.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: