• 1 z 4
 

YAMAHA MG6 mixážní pult

 

Analogový mixážní pult YAMAHA MG06, 2 mikrofonní vstupy.

Dostupnost Vyprodáno
3 880 Kč
Kód produktu 0600091
Značka YAMAHA
Webová stránka značky cz.yamaha.com
Kategorie Mixážní pulty
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Yamaha MG06 je mixupult z již třetí generace oceňovaných analogových mixů firmy Yamaha.

Jedná se o lehký, snadno přenosný 6 kanálový mix, který nabízí 2 mikrofonní / 4 linkových vstupů , 1 Stereo sběrnici, a 1 AUX 

Mikrofonní předzesilovače jsou “D-PRE” s invertovaným Darlington obvodem.

Ve výbavě je také 1. tlačítkový kompresor, XLR symetrické výstupy, PAD přepínač pro mono vstupy.

Možnost využít fantomové napájení +48V.

Kovové šasi zajistí odolnost i na cestách.

Vůdce ve své třídě

Yamaha se vždy snažila poskytnout zvukovým inženýrům ten nečistější možný signál místo dobarvování a upravování, aby byl zvuk co nejpravdivější. A řada MG není výjimkou. Díky této filozofii transparentního a čistého zvuku jsou tyto mixážní pulty ve své třídě bezkonkurenčně na špičce.

 

D-PRE (diskrétní mikrofonní předzesilovače třídy A)

 

Zde vše začíná. Vše, co děláte jako zvukový inženýr, závisí na kvalitě vašich předzesilovačů, což předurčuje i směr, jaký bude váš mix mít a jak dobře bude nakonec znít. Mixážní pulty řady MG jsou vybaveny předzesilovači D-PRE třídy A studiové kvality od Yamahy, které využívají inverzní Darligton obvod, který obsahuje dva kaskádové tranzistory v konfiguraci, která poskytuje větší výkon s nižší impedancí.

Přináší tučné a přirozeně znějící basy a plynulé hladké výšky s velmi nízkým zkreslením. D-PRE mají impozantně široký kmitočtový rozsah, který jim umožňuje zpracovávat signál z jakéhokoli zdroje zvuku bez přílišného zesilování některých specifických prvků zvuku.

S takovouto čistou zvukovou platformou, na níž budete stavě, se nakonec ušetří čas a úsilí tím, že nebude potřeba nadměrně používat EQ nebo přídavné efekty, abyste výsledný mix "opravili".

Vysoce kvalitní zvuk operačního zesilovače

 

Zesilovač je klíčovým prvkem kvality zvuku a integrované obvody operačního zesilovače jsou jednou jednou z nejdůležitějších částí zesilovače. Mixy MG série jsou vybaveny novými vysoce kvalitními operačními zesilovači MG01, které jsme na zakázku vyvinuli ve spolupráci s výrobcem polovodičů.

I když mnoho jiných operačních zesilovačů upřednostňuje elektrický návrh a efektivitu, my jsme spolupracovali přímo s výrobcem polovodičů, abychom se zaměřili v prvé řadě na kvalitu zvuku.

Operační zesilovače MG01 představují přepracované obvody, ve kterých byly optimalizovány i vnitřní komponenty a elektroinstalace a pro dosažení vynikajících parametrů jsou použity materiály jako vysoce kvalitní křemíkové destičky a měděné vodiče.

Zapínatelné phantomové napájení a tlačítko PAD

 

Díky phantomovému napájení podporují mixážní pulty MG série naplno také výhody lepší frekvenční odezvy a vyšší kvality zvuku u kondenzátorových mikrofonů.

Tlačítko PAD na vstupním kanálu akceptuje mikrofonní i linkovou úroveň vstupního signálu. Přepínač PAD zeslabuje vysokou vstupní úroveň signálu, která je typická pro mikrofonem snímané nástroje, čímž zabrání tomu, aby byl zvuk oříznutý, což by mohlo mít vážný vliv na kvalitu vašeho celkového mixu.

Náš mix. Váš zvuk.

 

Kdy jste naposledy slyšeli kytaru bez EQ nebo zcela nenaefektované vokály na nějaké z vašich oblíbených písní? Zřejmě nikdy. Mixážní pulty Yamaha jsou známé pro svou plochou odezvu a zvukovou čistotu, ale často je k dosažení profesionálně znějícího mixu potřeba víc, než jen perfektně zachycený zvuk nástroje nebo vokálu.

MG série mixů, vybavená některými z nejmodernějších funkcí špičkových mixážních pultů Yamaha, vám poskytne nástroje, které potřebujete k vytvoření vysoce kvalitního a unikátního vlastního zvuku.

Variabilita vstupních / výstupních konektorů

 

Všechny modely jsou vybaveny vysoce kvalitními symetrickými XLR konektory Neutrik™ na mono mikrofonních/linkových kanálech a na vybraných stereo kanálech. Každý z mono vstupů je vybaven kombo konektorem a akceptuje mikrofonní a linkovou vstupní úroveň signálu.

Dvojice stereo vstupů jsou vybaveny XLR a dvěma konektory na jack. Zatímco XLR vstupy akceptují mikrofonní úroveň signálu, tak dvojice jack vstupů akceptuje linkovou úroveň signálu a lze je použít jako mono nebo stereo. (s výjimkou modelů MG10 / 10XU / 10XUF / 12XUK)

Kromě toho, každý stereo kanál obsahuje 2TR IN (RCA konektory) a lze je využít jako nezávislý vstup pro externí audio zdroj signálu, kterým může být například CD přehrávač. 

Vedle hlavních stereo výstupů (XLR L/R, TRS L/R) jsou mixážní pulty MG série vybaveny komplexní sadou výstupních konektorů, včetně GROUP OUT (TRS), AUX/FX OUT (TRS), MONITOR OUT (TRS L/R) a sluchátkového výstupu HEADPHONE OUT (stereo jack) umožňujícím správné nastavení a směrování signálu tak, aby to vyhovovalo konkrétním aplikacím jako jsou například monitorování nebo mastering.

Sledování signálu pomocí LED

Dobře čitelná řada LED umožňuje přesné nastavení a sledování výstupní úrovně.

 

 

Postaveno s důrazem na trvanlivost

Při vystupování, nahrávání a instalovaných aplikacích mohou být vaše mixážní pulty vystaveny širokému spektru podmínek prostředí a nebezpečí. Nadměrná vlhkost, nestabilní napájecí zdroje a poškození při přepravě mohou obecně způsobovat nutnost vynaložit další výdaje do mixážních pultů a vést tak k často drahým a časově náročným opravám a ke snížení jejich životnosti. MG série byla přepracována s důrazem na trvanlivost, zahrnujícím praktické funkce, které nabízejí větší flexibilitu a zajišťují špičkový výkon po mnoho let.

Kovové tělo

Mixy řady MG jsou vybaveny robustním a nárazu odolným kovovým šasi, které nabízí bezkonkurenční úroveň odolnosti a trvanlivosti Díky elegantnímu designu konstruovanému pro optimální konvenční chlazení je od sebe oddělen napájecí obvod od analogových obvodů pro snížení hluku a prodloužení životnosti vnitřních komponent. Pro zajištění spolehlivé funkčnosti jsou ovládací prvky umístěny nad povrchem šasi, aby se zabránilo jakýmkoli nárazům nebo tlaku ovládacích prvků na desku s plošnými spoji nebo součástkami umístěnými pod šasi.

- Volitelný adaptér pro mikrofonní stojan "BMS10-A" je dostupný pro modely MG06 / 06X / 10 / 10XU.

XLR konektor

Hlavní stereofonní výstupy jsou realizovány prostřednictvím konektorů typu XLR, které zabraňují náhodnému odpojení. Robustní a spolehlivé. Tyto profesionální konektory zajišťují stabilní přenos signálu i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Vytvořte, nahrajte... poslouchejte

Modely MG XU jsou vybaveny stejnou digitální konektivitou, kterou pro zjednodušení procesu nahrávání používají i profesionální mixážní pulty Yamaha. Využijte nejmodernější digitální technologie, které usnadňují připojení, přehrávání, nahrávání a poslech vašich výtvorů.

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: